Світловідбиваюча плівка – надійне інформування та реклама

Одна з переваг світловідбивних матеріалів в тому, що немає необхідності використовувати підсвічування, що робить рекламу ефективною і не витратною. Найкращий ефект світлорозсіювальна плівка показує в приміщеннях з мінімальним освітленням. Її успішно використовують для інформування або рекламування, а наша компанія готова запропонувати послуги друку на даній плівці.

Світловідбиваюча плівка

Методика виробництва світловідбиваючої реклами

Навіть в умовах поганої видимості цю плівку буде видно, тому друк на ній, крім цього переваги, має безліч інших достоїнств. Для друку застосовуються сольвентні чорнило. Проводиться тільки поверхневим способом, що сприяє максимально якісному відображенню інформації.
Фон, який відбивається на плівці, буде ідеально підсвічувати будь-які таблиці або написи на поверхні. В основі застосовується ПЕТ плівка, яка гарантує високу якість, стійкість і довговічність. Друк можливий будь-якого формату і в будь-якій кількості елементів. Обов’язково використовується висока роздільна здатність, що створює переваги для отримання інформації поблизу.
Згодом плівка не буде втрачати властивості і функції, вона залишається такою ж практичною і безпечної, зручної та якісної. Для друку застосовуються багато революційні методики, які спрямовані як на стійкість, так і на якість.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.